Inschrijven vakantieaanbod krokus- en paasvakantie

8
jan
2025

Ben je op zoek naar een fijne activiteit of opvang voor je kind(eren) tijdens de krokus- en/of paasvakantie? We hebben opnieuw een uitgebreid en gevarieerd aanbod! Van creatieve grabbelpasactiviteiten tot sport- en themakampen en leuke activiteiten in de bibliotheek… Er is voor elk wat wils!

De foldertjes met de kalender werd in alle Maldegemse scholen bedeeld. Daarin vind je snel en makkelijk iets dat bij jouw kind past. Maar je vindt alle info ook hier op de website:

Vakantiepret

Van 8 t.e.m. 15 januari kan je inschrijven voor een leuke activiteit: Kies uit een sport- of themakamp of een (halve) dagactiviteit. 

Vakantieopvang

Initiatief Buitenschoolse Opvang (IBO) De Zandloper in Adegem biedt opvang aan kinderen van 2,5 jaar t.e.m. het 6de leerjaar. Je kind(eren) moeten in Maldegem wonen of naar school gaan in Maldegem.

Inschrijven voor opvang tijdens de herfst- en kerstvakantie doe je ook online, maar de opvang  moet wel over de gegevens van je kind(eren) beschikken. Maak hiervoor een afspraak via ibo@maldegem.be. Kinderen jonger dan 6 jaar en kinderen die minstens één keer naar de opvang komen tijdens het schooljaar, kunnen inschrijven vanaf vrijdag 17 januari. Vanaf 18 januari staan de inschrijvingen open voor iedereen.

Alle informatie over inschrijven voor vakantieopvang vind je op deze pagina.

UiTnaschool

Ook tijdens het schooljaar valt er op het vlak van vrije tijd heel wat te beleven in Maldegem! Ontdek het aanbod in de folder of surf naar www.maldegem.be/uitnaschool.

Contact