De werken aan de N9 t.h.v. Adegem-Dorp gaan de laatste fase in

26
mei
2023

De werken aan de N9 ter hoogte van Adegem-Dorp vorderen goed. Zo gaat komende dinsdag 30 mei de laatste fase in waarbij de noordelijke zijde van de N9 in de rijrichting Maldegem geasfalteerd wordt.

Laatste fase

Om deze werken in goede banen te leiden wordt het verkeer tussen het kruispunt Canadezenlaan - Adegem-Dorp en het kruispunt Hillestraat - Oude Staatsbaan, net als in fase 1 tijdelijk beurtelings geregeld door middel van verkeerslichten. De bestaande verkeerslichten ter hoogte van het kruispunt Canadezenlaan - Adegem-Dorp, worden opnieuw buiten werking gesteld tot het einde van de werken.

Dit zorgt ervoor dat het verkeer komende uit de richting Canadezenlaan en uit Adegem-Dorp niet mag afslaan richting Eeklo. Oversteken of afslaan richting Maldegem is wel mogelijk.

Contact